Topluma ve çevreye yararlı projelere odaklanan Diyalog 360 ekibi, bu konuda 20 yılı aşkın önemli bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Eğitim danışmanlık, proje tasarım, uygulama ve yönetimi ile tanıtım, organizasyon, araştırma geliştirme, geleneksel ve dijital yayıncılık, sponsorluk ilişkileri, alanlarında faaliyet gösteren Diyalog 360 bir çok başarılı proje, organizasyon ve tanıtım çalışmasına imza atmıştır.

Hizmet verdiğimiz kuruluşlar arasında ulusal ve uluslararası kurum/kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri yer almaktadır. Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Birliği, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) gibi uluslararası kuruluşların yanı sıra bakanlıklar, valilikler, valiliklere bağlı birimler ile belediyeler, üniversiteler ve özel sektöre hizmet veren Diyalog 360  alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

Özellikle afet bilinci ve güvenli yaşam kültürü oluşturma alanında gerçekleştirdiği bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarıyla Türkiye’de afet bilinci ve risk iletişimi alanında söz sahibi olan Diyalog 360, bu alandaki bilgi birikimini, afet, afet ve acil durum planlaması, yangın, arama kurtarma, ilkyardım eğitimlerinde de kullanmaktadır.

Şimdiye kadar başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği çalışmalarla milyonlarca insana ulaşan Diyalog 360, daha güvenli ve yaşanılabilir bir Türkiye için çalışmaya devam etmektedir.

Sunduğu eğitim ve danışmalık hizmetleriyle kurumların kendi geleceklerine yatıım yapmalarını hedefleyen Diyalog 360, bilinç yaratma ve toplumsal gelişim çalışmalarını destekleyecek eğitimleri ve eğitim programlarını konuyla ilgili akademisyenler, uzmanlar ve proje içerikleri doğrultusunda uluslararası işbirlikleri ile hazırlanmaktadır.

Diyalog 360, hayata geçirmek için çalıştığı her projeyi fikir çıkış noktasından, uygulamaya ve raporlamaya kadar tüm aşamalarında dikkatle takip eder. Yürüttüğü tüm projelerde sorumluluklarını profesyonel bir biçimde ve etik kurallar çerçevesinde yerine getirir, hizmet verdiği ve aldığı kuruluşlarla güvenilir bir iş ortağı olarak yakın işbirliği ve dostça ilişkiler kurar.

Hizmetlerimiz

  • Afet ve Acil Durum Hazırlığı

  • Kültürel Miras

  • Eğitim

  • Enerji Verimliliği

  • ​Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Proje
Yönetimi

Eğitim

Danışmanlığı

Etkinlik

Organizayonu

Çalışma

Alanlarımız

Kapasite

Geliştirme